Пн.-Пт.: з 9:00 до 18:00

Чому ми:
Ми офіційні дилери
Повідомлення по SMS
Повернення та обмін - без проблем
Різні способи оплати

Глубина пропилу при 45° 36
Глубина пропилу при 90° 65
Електричне регулювання оборотів -
Загальна іформація Акумуляторна пила торцювання METABO без акумулятора і ЗУ KGS 18 LTX 216 619 001 850 - це функціональний інструмент, який застосовується для розкроювання заготовок з дерева або ламінату, а також для вибірки пазів. Розширення столу дозволяють із зручністю працювати з довгими деталями. Лінія різу чітко видно завдяки лазерному вказівником. Вбудований світлодіод висвітлює робочу зону, що сприяє комфортній роботі оператора. Блокування шпинделя полегшує процес заміни пилкового диска. Завдяки системі індикації оператор візуально контролює залишок заряду на акумуляторі. Транспортна рукоять і невелика вага сприяють простоті переміщення моделі по робочому майданчику.
Кількість акумуляторів 0
Максимальна ширина пропилу під нахилом 45° 205
Максимальна ширина пропилу під нахилом 90° 305
Напруга 18
Нахил пилки вліво / вправо, град. 47\2
Наявність лазера +
Наявність підсвітки +
Посадочний діаметер 30
Протяжний механізм +
Регулювання столу вліво / вправо, град 47\47
Розмір ріжучого полотна Акумуляторна пила торцювання METABO без акумулятора і ЗУ KGS 18 LTX 216 619 001 850 - це функціональний інструмент, який застосовується для розкроювання заготовок з дерева або ламінату, а також для вибірки пазів. Розширення столу дозволяють із зручністю працювати з довгими деталями. Лінія різу чітко видно завдяки лазерному вказівником. Вбудований світлодіод висвітлює робочу зону, що сприяє комфортній роботі оператора. Блокування шпинделя полегшує процес заміни пилкового диска. Завдяки системі індикації оператор візуально контролює залишок заряду на акумуляторі. Транспортна рукоять і невелика вага сприяють простоті переміщення моделі по робочому майданчику.
Тип двигуна Щітковий
Число обертів об\хв 4200
Особливості
Комплектація Твердосплавне пильне полотно (40 зубів);
Гарантія, міс 3
Країна виготовлення Китай

Відгуки про Акумуляторна торцювальна пила METABO 619001850

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари