Газонокосарка електрична STIGA Collector35E

Чому ми:
Ми офіційні дилери
Повідомлення по SMS
Повернення та обмін - без проблем
Різні способи оплати
Найкраща ціна
  • Самовивіз
  • Доставка по Україні
  • Від 1000 грн - безкоштовно
  • Готівкою
  • Безготівковий
  • Visa/MasterCard
Гарантія та повернення
  • Обмін / повернення 14 днів
  • Гарантія виробника
Консультація
Поділитись
Газонокосарка електрична STIGA Collector35E - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійний і ефективний інструмент для догляду за газоном. Завдяки своїй потужності та високоякісному дизайну, ця газонокосарка гарантує бездоганний результат кожного разу. Однією з основних переваг цієї газонокосарки є її електричний двигун, який забезпечує потужність і ефективність без шкідливих викидів в атмосферу. Ви зможете насолоджуватися тихим та безшумним роботою газонокосарки, не турбуючи сусідів або власників суміжних ділянок. STIGA Collector35E також оснащена широкими колесами, які забезпечують легку маневреність і зручність в русі. Ви зможете легко переміщатися по газону, навіть на нерівних поверхнях, без особливих зусиль. Косарка має регульовану висоту кошення, що дозволяє вам вибрати оптимальну довжину трави, відповідно до ваших потреб. Більше того, вона має великий загальний об'єм кошика для збору трави, що дозволяє продовжувати кошення без необхідності частого опорожнення. STIGA Collector35E - це надійний, функціональний і ефективний інструмент, який допоможе вам швидко та легко доглядати за вашим газоном. Завдяки його високій якості та надійності, ви будете насолоджуватися бездоганними результатами і прекрасно підстриженим газоном протягом багатьох років. Не витрачайте час на пошук іншої газонокосарки - STIGA Collector35E - це найкращий вибір для вас."
Технічні характеристики
Тип живлення 230В
Травозбірник, л 27
Основні параметри
Ширина скошування, см 33
Висота скошування, мм 25-55
Тип пересування Несамохідна
Кількість ступенів регулювання висоти 3
Двигун
Потужність, к. с. 1.5
Потужність, кВт 1.1
Розміри, вага
Вага, кг 11
Особливості
Комплектація Газонокосарка електрична STIGA Collector35E;
Інструкція з експлуатації;
Гарантійний талон;
Упаковка - картонна коробка.
Бренд Stiga
Тип Газонокосарка
Країна виробництва словаччина
Країна бренду Швеція

Відгуки про Газонокосарка електрична STIGA Collector35E

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha