Пн.-Пт.: з 9:00 до 18:00
Сб.-Нд.: вихідний
Напишіть нам info@dim-sad.com.ua

Ланцюги до електропили

Виробник: MAKITA
Виробник: MAKITA
Виробник: MAKITA
Виробник: MAKITA
Виробник: MAKITA
Виробник: MAKITA

Якщо ви колись розпилювали деревину, то точно розумієте важливість правильного вибору пили для користування. Якщо у вас попереду велика заготівля дров, валка дерев або масштабні будівельні роботи з дерева, тоді доцільно буде придбати потужну бензопилу для роботи. Однак, якщо ваші плани не такі грандіозні, і пила буде інколи використовуватися для розпилювання кількох дерев, догляду за садом то ідеальним інструментом для вас буде електропила. Вона надзвичайно зручна у користуванні в обмежених просторах, наприклад в приміщенні, або на ділянці, з джерелом електроенергії неподалік.

Електропила доволі проста у користуванні. Не потрібно додатково витрачати кошти на паливну суміш і періодично «заправляти» агрегат.  Ріже електропила більш точно ніж бензинові аналоги, але і така пила має недоліки – привя'язаність до електромережі та інтервальний режим роботи.

Як вибрати ланцюг правильно і не помилитися?

Ланцюг разом із двигуном є одним із ключових деталей будь-якої пили, і при тривалій експлуатації, відповідно, він найшвидше підлягає ремонту, заточуванню або повній заміні. Якщо ваш ланцюг зношений, розтягнутий і ви вже ним пропрацювали певний час, то його краще замінити повністю.

  • Перш за все врахуйте цілі використання пили. Якщо вам необхідна велика потужність, то набагато вигідніше буде придбати пилу з кроком 3/8 дюйма, при малих навантаженнях достатньо буде 0,325 дюйма.
  • Якщо ви плануєте замінити зірочку, шину або ланцюг, то завжди пам’ятайте про важливість ідеальної сумісності цих деталей електропили. Тобто для електропили Stihl рекомендовано купляти ланцюг виробництва компанії Stihl.
  • Довжина ланцюга повинна відповідати розмірам шини. Звичайно, що в процесі роботи ланцюг може витягнутися і провисати, але цю проблему легко вирішити за допомогою простого видалення 1-2 ланок

Де купити ланцюг для електропили?

Інтернет-магазин Дім-Сад пропонує широкий вибір ланцюгів. Ми пропонуємо виключно оригінальні ланцюги для електропил провідних світових виробників Stihl, Husqvarna, Oregon, Makita.

Як поміняти старий ланцюг на новий?

Зазвичай, підібрати і замінити ланцюг звичайному користувачеві може бути складно, тому, як варіант, можете звернутися за онлайн-консультацією до наших менеджерів, зателефонувавши за контактним номером, або написавши нам повідомлення. Також, можете звернутися до наших менеджерів з продажу (вже безпосередньо в магазині Дім-Сад) і вони точно допоможуть підібрати ідеальний ланцюг для електропили. Замінити ланцюг можна самостійно або ж в сервісному центрі Дім-Сад.