Будівельне обладнання

Робоча площа фільтра 1 m²
Виробник:
Запобіжна муфта Так
Підтримка постійних обертів під навантаженням Ні
Виробник: VULKAN
Виробник: ENAR
Виробник: MASALTA
Виробник: ENAR
Виробник: MASALTA
Глибина ущільнення, мм 300
Макс. продуктивність, кв. м/год 500
Тип палива бензин
Центробіжна сила, кН 25
Наявність реверсу так
ДімСад - це інтернет-магазин, який пропонує широкий асортимент будівельного обладнання для будівництва та ремонту. Наш магазин має багаторічний досвід у сфері продажу будівельного обладнання та пропонує найкращі товари від провідних виробників. У нашому асортименті ви знайдете все необхідне для будівництва та ремонту, починаючи від інструментів до електричного обладнання. Ми пропонуємо широкий вибір інструментів, таких як перфоратори, шуруповерти, болгарки, пилки, молотки, відбивачі, різаки та багато інших. Всі ці інструменти відмінно підходять для будівництва, ремонту та різних робіт вдома або на роботі. Крім інструментів, ми також пропонуємо широкий вибір будівельних матеріалів. У нашому магазині ви знайдете цеглу, цемент, штукатурку, гіпсокартон, фарби, лаки та багато інших матеріалів, які необхідні для будівництва та ремонту. Всі ці матеріали відмінно якісні та надійні, що дозволяє забезпечити якісне виконання будівельних робіт. Окрім цього, ми також пропонуємо широкий вибір електричного обладнання. У нашому магазині ви знайдете розетки, вимикачі, лампи, кабелі, розеткові коробки та багато інших товарів, які допоможуть вам забезпечити електричне забезпечення будівлі або квартири. Ми розуміємо, наскільки важливо мати якісне та надійне будівельне обладнання, тому пропонуємо тільки високоякісні товари від надійних виробників. Всі наші товари мають сертифікати якості та відповідають усім стандартам безпеки. Замовлення в нашому магазині ДімСад дуже просте та зручне. Ви можете зробити замовлення онлайн на нашому сайті або зателефонувати до нашого менеджера. Ми пропонуємо швидку доставку товарів по всій країні та гарантуємо високу якість обслуговування. Тож, якщо ви шукаєте надійне та якісне будівельне обладнання для будівництва та ремонту, обирайте магазин ДімСад. Ми пропонуємо широкий вибір товарів, високу якість та швидку доставку. Будь-яке будівельне обладнання, яке вам потрібно, ви знайдете у нас. Зробіть своє будівництво та ремонт легким та приємним з ДімСад!"