Бензопили

Виробник: MAKITA
Виробник: McCULLOCH
Виробник: OLEO-MAC

В кожної людини є власний список інструменетів та техніки, який обов'язково повинен бути вдома. Так, щоб при потребі щось закрутити, припаяти або вирізати можна було б просто дістати інструмент з ящика і не потрібно було б одразу бігти до крамниці або шукати в кого позичити.

Серед такої техніки точно повинна бути бензопила. В залежності від виду запланованих робіт всі бензопили можна поділити на три класи: побутові, напівпрофесійні та професійні.

Якщо ви плануєте користуватися пилою один-два рази на сезон для обрізки невеликих масштабів, то рекомендуємо вам обрати бензопилу побутового класу. Вона чудово впорається з усіма дрібними задачами. Набір базових функціональних можливостей та невелика потужність розраховані на використання до 20 годин на місяць. Найбільшою перевагою таких пил є невелика вага, зручність та низька ціна.

Власники напівпрофесійних пил можуть виконувати будь-які види робіт – від ремонтно-будівельних до валки дерев. Єдиний недолік таких пил – це обмеження в тривалості робочого часу до 8-10 годин на добу протягом тривалого періоду часу.

Професійні бензопили набагато потужніші від попередніх (потужність від 2,5кВт). Їх застосовують в лісозаготівлі та професійній валці дерев. Час експлуатації таких пил 10-16 годин на добу,  а час безперервної роботи сягає 8 годин.  Такі пили не підійдуть новачкам і любителям адже вимагають досвіду роботи зі схожим інструментом. Вартість професійних бензопил відповідно також вища.

Важливі параметри бензопил

• Потужність двигуна
  • Шина і ланцюг
  • Захист від вібрації
  • Захист від зворотнього удару

Відповідно до призначення, характеристики також сильно відрізняються між класами. Для бензопил побутового класу, наприклад, вистачить потужності до 2 кВт, а от для професійних цей показник має бути вищим ніж 2,5кВт. А довжина шини для побутових пил може бути не більшою 40 см, а для професійних сягає навіть 60 см. І стає очевидно, що пила побутового сегменту не може володіти всім функціоналом, що і професійного,

Тому дуже важливо, перед придбанням бензопили, проконсультуватися зі спеціалістом, який точно зможе підібрати оптимальний для ваших вимог, цілей та бюджету варіант. Тоді ви точно отримаєте ідеальний для ваших потреб інструмент та гарно зекономите фінанси.

Бензопилу найкраще купляти наочно, вибираючи в магазині?

Необов’язково! Якщо ви знаєте всі необхідні характеристики, то придбати будь-який товар або техніку можна через інтернет-магазин. Зокрема, в магазині Дім-Сад представлений широкий вибір бензопил, і не тільки. У випадку, якщо ви не визначилися з моделлю і типом пили, рекомендуємо вам проконсультуватися з онлайн-менеджером Дім-Сад і він точно допоможе визначитися і обрати оптимальний варіант. Зв’язатися з менеджером можна зателефонувавши за одним із номерів вверху сторінки.

Асортимент Дім-Сад

Сотні моделей бензопил ви знайдете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо побутові, напівпрофесійні і професійні моделі - підбирайте відповідний варіант для будь-якої складності і періодичності робіт. В каталозі є пили з довжиною шини від 25 до 75 см і двигуном потужністю від 1 до 6 к.с. Ми пропонуємо бензопили оптом і в роздріб. Також в наявності завжди є оснащення та витратні матеріали, необхідні для початку робіт. Замовте все і відразу у одного постачальника!