Пн.-Пт.: з 9:00 до 18:00
Сб.-Нд.: вихідний
Напишіть нам info@dim-sad.com.ua

Газонокосарки-роботи

Виробник: AL-KO
Виробник: AL-KO
Виробник: AL-KO
Виробник: HUSQVARNA
Виробник: HUSQVARNA
Виробник: HUSQVARNA
Виробник: HUSQVARNA
Виробник: HUSQVARNA
Виробник: HUSQVARNA
Виробник: HUSQVARNA
Виробник: HUSQVARNA
Виробник: HUSQVARNA
Виробник: SOLO
Виробник: SOLO
Виробник: SOLO
Виробник: SOLO
Виробник: SOLO
Виробник: SOLO
Виробник: STIHL
Виробник: STIHL
Виробник: STIHL
Виробник: STIHL

Якщо ви мрієте про доглянутий газон, тоді роботизована газонокосарка саме для вас! Адже це найкраще, що можна було створити для догляду за газоном. Повністю автоматична косарка потребує тільки незначних налаштувань перед запуском, а далі, сама буде займатися газоном. Після нескладних налаштувань, вона повністю готова до роботи і не потребує щоденного контролю чи виставлення параметрів.

Роботизована газонокосарка – це про надійність, комфорт та функціональність. Це косарка майбутнього. Адже газонокосарка сама регулює висоту трави, графік і маршрут скошування. Вона економить багато часу, що дає вам чудову нагоду приділити час іншим справам.

 

Переваги робота-газонокосарки: 

  • Вона працює без жодних викидів та із низьким енергоспоживанням, чим забезпечує економію електроенергії.
  • Унікальна ріжуча система забезпечує практично беззвучний режим роботи.
  • Блокування РІN-кодом забезпечує захист від крадіжки.
  • Скошуючи траву поступово, косарка зменшує ріст моху і потребу в хімічних засобах. 
  • Можливість всепогодного застосування. Окремі моделі можуть працювати без втручання людини, за будь-яких погодних умов.
  • Газонокосарку-робота можна налаштувати на цілодобовий режим роботи. І вона не заважатиме вночі ні вам, ні вашим сусідам, адже гарантує низький рівень шуму роботи. А зранку ви побачите бездоганно скошений газон.
  • Сигналізація. Така функція є не у всіх газонокосарках-роботах, але це чудова можливість запобігти крадіжці. Сигналізація спрацьовує в разі спроби підняти косарку, і вимкнути її зможе тільки власник, в якого є PIN-код.
  • Окремими моделями можна керувати за допомогою Google Assistant. Це перетворить вашу роботизовану косарку на природну й цілковито інтегровану частину системи домашнього автоматизування. 
  • Високий рівень безпеки. Якщо газонокосарка-робот випадково перевернеться то її ножі одразу ж зупиняться. Якщо ж косарка зіткнеться з якимось предметом, то автоматично розвернеться і продовжить роботу в іншому напрямку.

Де найкраще купляти газонокосарку-робота?

Якщо ви вже визначилися з усіма параметрами та характеристиками потрібної вам косарки, то придбати її можна через інтернет-магазин, не виходячи з дому. Зокрема, в магазині Дім-Сад представлений широкий вибір роботів-газонокосарок різних світових брендів, таких як: Husqvarna, Stihl, AL-KO, SOLO. У випадку, якщо у вас виникають питання щодо деяких параметрів та вибору товару загалом, рекомендуємо вам проконсультуватися з менеджером магазину Дім-Сад і він точно допоможе визначитися і обрати ідеальний для ваших потреб варіант. Щоб отримати якісну консультацію від нашого менеджера, зателефонуйте за одним із контактних номерів, поданих вверху сторінки.