Електричні культиватори

Глибина обробки, см 28
Швидкість обертання фрез, об/хв. 140
Тип редуктора Ланцюговий
Електричні культиватори - незамінний інструмент для садово-городніх робіт, який допомагає легко та швидко обробляти грунт. Вони стали популярними серед садівників та городників завдяки своїй ефективності, маневреності та простоті використання. Інтернет-магазин ДімСад пропонує широкий асортимент електричних культиваторів, які задовольнять потреби навіть найвимогливіших клієнтів. У нашому каталозі ви знайдете моделі різних типів і потужності, що дозволить вам знайти саме той, який підходить вам найбільше. Одним з переваг електричних культиваторів є їх екологічність. Вони працюють на електриці, тому не викидають шкідливих викидів у повітря, що робить їх безпечними для навколишнього середовища. Крім того, вони є менш шумними порівняно з бензиновими моделями, що дозволяє вам працювати в будь-який час дня без турботи про шумовий дискомфорт для сусідів. На сайті ДімСад ви знайдете електричні культиватори різних виробників, таких як Bosch, Makita, Gardena та інші. Кожен виробник відомий своєю якістю та надійністю своїх продуктів, тому ви можете бути впевнені, що купуючи від нас, ви отримуєте тільки найкращі товари. Одним з головних критеріїв при виборі електричного культиватора є його потужність. У нашому асортименті є моделі з різними потужностями, що дозволяє вам знайти оптимальний варіант для вашого саду або городу. Крім того, ми пропонуємо моделі з різними розмірами та шириною робочого зонту, що дозволяє вам легко обробляти навіть найважкодоступніші місця. Наші електричні культиватори оснащені різними функціями, такими як регулювання глибини обробки, наявність додаткових насадок для різних видів робіт, система захисту від перевантаження та інші. Ви можете обрати модель, яка найкраще відповідає вашим потребам та вимогам. Замовляючи електричний культиватор в інтернет-магазині ДімСад, ви можете бути впевнені в його якості та надійності. Ми пропонуємо тільки сертифіковані товари, які відповідають всім стандартам безпеки та якості. Зробіть своє садово-городнє життя легшим та приємнішим з електричним культиватором від ДімСад!"