Заглибний насос для брудної води AL-KO TWIN 11000 Premium (112830)

Код товару: 112830
Виробник: AL-KO
5 033 грн
Чому ми:
Ми офіційні дилери
Повідомлення по SMS
Повернення та обмін - без проблем
Різні способи оплати
Найкраща ціна
  • Самовивіз
  • Доставка по Україні
  • Від 1000 грн - безкоштовно
  • Готівкою
  • Безготівковий
  • Visa/MasterCard
Гарантія та повернення
  • Обмін / повернення 14 днів
  • Гарантія виробника
Консультація
Поділитись
Заглибний насос для брудної води AL-KO TWIN 11000 Premium (112830) - це надійний і потужний інструмент, створений для ефективного вирішення завдань з відкачування брудної води. Цей насос володіє унікальними характеристиками, які забезпечують надійну роботу і зручне використання. Однією з ключових переваг цього насосу є його потужність. Завдяки потужному двигуну з потужністю 1100 Вт, AL-KO TWIN 11000 Premium здатний швидко відкачати великі об'єми брудної води, забезпечуючи ефективну роботу навіть у найважчих умовах. Крім того, цей насос оснащений спеціальним фільтром, який забезпечує захист від засмічення і забруднення. Це дозволяє продовжити термін служби насосу і забезпечити безперебійну роботу протягом тривалого часу. AL-KO TWIN 11000 Premium також відрізняється своєю маневреністю та зручністю використання. Завдяки компактному дизайну і вбудованої ручці для перенесення, цей насос легко переміщувати з місця на місце. Крім того, насос оснащений довгим кабелем живлення, що дозволяє зручно використовувати його навіть на значній відстані від джерела живлення. Заглибний насос для брудної води AL-KO TWIN 11000 Premium (112830) - це надійний, потужний і зручний інструмент, який допоможе вам ефективно вирішити будь-які завдання з відкачування брудної води. Завдяки його функціональності і надійності, ви будете задоволені якістю його роботи і зможете виконувати роботу швидко і без зайвих зусиль."
Тип Заглибний насос

Відгуки про Заглибний насос для брудної води AL-KO TWIN 11000 Premium (112830)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha