Жилка (тримерний корд) HUSQVARNA Opti Round 4,0мм х 240м (5976688-61)

Код товару: 5976688-61
Виробник: HUSQVARNA
2 299 грн
Чому ми:
Ми офіційні дилери
Повідомлення по SMS
Повернення та обмін - без проблем
Різні способи оплати
Найкраща ціна
  • Самовивіз
  • Доставка по Україні
  • Від 1000 грн - безкоштовно
  • Готівкою
  • Безготівковий
  • Visa/MasterCard
Гарантія та повернення
  • Обмін / повернення 14 днів
  • Гарантія виробника
Консультація
Поділитись
Жилка (тримерний корд) HUSQVARNA Opti Round 4,0мм х 240м (5976688-61) - це незамінний інструмент для всіх власників газонокосарок та тримерів. Якість і надійність цього продукту забезпечує його популярність серед професіоналів та домашніх користувачів. Ця жилка виготовлена з високоякісного матеріалу, що забезпечує її тривалий термін служби. Завдяки своїй оптимальній товщині - 4,0мм, вона легко справляється з будь-якими завданнями на газоні. Завдяки довжині 240м, вам не потрібно буде постійно замінювати жилку, що дозволить економити ваш час та зусилля. Крім того, цей тримерний корд має спеціальну форму - круглу, що забезпечує більшу міцність і зручність під час роботи. Він легко прокладається через отвір тримера та забезпечує чудовий рівномірний зріз трави. Завдяки своїм властивостям, жилка HUSQVARNA Opti Round є незамінним помічником у догляді за газоном. Вона допоможе вам швидко та ефективно прибрати непотрібну рослинність та зберегти ваш газон в ідеальному стані. Оберіть цю жилку для вашого тримера, і ви будете задоволені якістю та продуктивністю своєї роботи."
Параметри
Діаметр, мм 4
Форма Круг
Колір Чорний
Розміри, вага
Довжина, м 240
Бренд HUSQVARNA
Тип Жилка (тримерний корд)
Країна виробництва Китай
Країна бренду Швеція

Відгуки про Жилка (тримерний корд) HUSQVARNA Opti Round 4,0мм х 240м (5976688-61)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha